Avcılar Halı Yıkama

Avcılar halı yıkama firmamız, Evimizde kullandığımız her eşya zamanla tozlanmaya ve sonucunda kirlenmeye başlar. Bu kaçınılmaz bir süreçtir. Alacağımız tedbirler sadece bu süreci biraz daha uzatır. Ama eninde sonunda kirlenme hadisesi o eşyanın başına gelir. Halılarımız, evimizde kirlenmeye en müsait olan eşyalarımızın başında gelir. Evimizin hemen her odasında kullandığımız bu eşyalar çeşitli sebepler dolayısı ile kirlenmeye müsait eşyalardır. Bu eşyalarda oluşacak kirlilik sağlık problemlerini de beraberinde getirecektir. Hele de evimizde küçük çocuklarımız var ise bu tehlikeyi göz ardı etmemiz mümkün değildir.

Yılda bir de olsa temizlenmesi şart

Halılar evimizde büyük bir alanı işgal ettiği için kirlenme tehdidine en açık eşyalardır. Bu tehditten korunmanın yolu ise halımızın düzenli aralıklarla temizlenmesidir. Avcılar Halı temizliği alan yetmezliği gibi çeşitli nedenlerden dolayı bizi zorlayan bir işlemdir. Ancak en yılda bir kere olmak kaydıyla bu halılarımızın güzel bir temizlikten geçmesi şarttır. Detaylı bir şekilde yapmamız gereken bu temizlik işleminde olabildiğince dikkatli olunması gerekir.

Halınızı pür dikkat temizliyoruz

Avcılar Gerçek halı yıkama fabrikamız, sizlerden gelen kirli halılara büyük bir hassasiyetle yaklaşmaktadır. Bu hassasiyetin neticesinde ise halınız ilk günkü parlaklığına ve canlılığına kavuşur. Peki, bu avcılar halı yıkama sürecinde ne gibi işlemler uyguluyoruz?

Sizlerden gelen halılar öncelikle bir toz alma işleminden geçirilir. Bu büyük düşman halılarınızda birikerek nahoş bir görüntüye ve kirlilik hissine neden olur. Ayrıca temizlik sırasında da birtakım sorunlara yol açar.

Halılar detaylı bir halı yıkama işlemine tabi tutulur. Bu işlemde halınızın cinsine göre farklı bir muamele gösterilir. Çünkü her halıya aynı yıkama tekniği uygulanamaz. Özellikle bazı halılarda yıkama işlemi sırasında değişik şampuanlar kullanılarak halıya zarar vermemesi sağlanır. Ayrıca bu işlem sırasında halınıza şampuanla beraber en kaliteli kokular da sürülür. Halınız hem temiz olur, hem de mis gibi kokar.

Yıkandıktan sonra parlayan halınız otomatik makinalar da kurutulur. Bu işlem halı dokusunun zarar görmemesi için gereklidir. Ayrıca bu işlem bütün işlemle arasında en kısa süren işlem basamağıdır.

Suyu alınan halınız bir güzel kurutulur ve size gönderilmek üzere hava almayacak şekilde paketlenir. Halınız hava alırsa güzel kokuları uçup gidebilir. Ayriyeten havada uçuşan tozların tekrar halınıza bulaşması engellenir.

1 Yorum


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.