Beylikdüzü halı yıkama firmamız, Evimizde her gün sürekli olarak üzerinde gezdiğimiz halılarımız zamanla kirlere maruz kalmakta ve bu kirleri bünyesinde tuttuğu için zaman içinde kirli gözükmeye başlar ve temizlenme vaktinin geldiğini işaret eder. Bu işareti gördüğümüz zaman halımızı detaylı bir temizlikten geçirmemiz şarttır. Çünkü kirlenen halılarımız sağlığımız için büyük tehlike arz eder. Bu tehlikeyi ortadan kaldırmak için beylikdüzü halı temizliği gerekir. Bu temizlik sayesinde halılarınız ilk günkü parıltısına kavuşur ve mikroplardan ve kirlerden arınmış bir şekilde kullanılmaya devam eder. Peki, halılarda uygulanacak en etkili temizlik yöntemi nedir? Bu sorunun cevabı elbette yıkama olacaktır.

Halılar yıkanır

Kirlendiğini hissettiğimiz halılarımızı bir beylikdüzü halı yıkama sürecine tabi tutmamız gerekir. Çünkü halının derinlerinde saklanan kirler, normal yüzeysel bir temizlik sonucunda halıdan ayrılmayacaktır. Süpürge ile sadece toz ve katı haldeki kirler halıdan uzaklaştırılır. Halıların iplikleri içerisine yerleşmiş ve halıyla özdeşleşmiş kirler için süpürgenin yapacağı bir şey yoktur. Bu nedenden ötürü halının gerekli deterjanlar veya şampuanlar kullanılarak ilgili yıkama işleminden geçirmemiz gerekir. Halılarınızın güzelce yıkanmasını istiyorsanız fabrikamıza getirmeniz yeterlidir.

Sizin için detaylı temizlik

Gerçek beylikdüzü halı yıkama fabrikamıza getirilen her halıya özenle işlemler uygulanmaktadır. Halılarınızın yıkanma sürecinde en ufak bir detayın bile gözden kaçmaması için çalışanlarımız büyük bir gayret sarf etmektedir.

Getirilen halılar öncelikle tozlarından arındırılır. Toz hayatımızda kullandığımız her şeyin baş düşmanıdır. Kirletmese bile kirli gibi durmasına neden olur.

Toz alındıktan sonra halılar detaylı bir yıkama işleminden geçer. Bu yıkama işleminde halılar kirlilik düzeyine göre gerek görülürse aynı süreçten tekrar geçirilebilir. Güzelce yıkanan halılar, suyu sıkılması için otomatik makinalarda işlem görür. Daha sonra halılar fabrikamızın kurutma bölgelerinde kurutularak teslime hazır hale gelir. Tam manasıyla temizlenen bir halı tekrar kirlenmemesi için paketlenir ve fabrikamıza ait servislerle evinize doğru yola çıkar.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.